Gwardia Królewska

Forum sojuszu Gwardia Królewska


#1 2010-06-27 13:41:38

 SaHaR

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 411

VIP

Forum dla VIP'ów ruszyło! Jeżeli czytasz ten post jesteś jednym z nich. Do tej kategorii od teraz dostęp będą mieli tylko nieliczni. Podawajcie swoje propozycje na ulepszanie tej kategorii jak na przykład nowe fora, które będą do czegoś przeznaczone. Każdy VIP będzie miał wszelakie pierwszeństwo przed zwykłym członkiem sojuszu. Jeżeli jesteś VIP'em gratuluję Ci awansu

Offline

 

#2 2010-07-12 10:00:51

el_polako

Administrator

4352811
Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 119

Re: VIP

Można wymyślić metody szkoleniowe dla nowych "zielonych" członków sojuszu? Dawać im zadania i nagradzać dawką surowców. Chodzi mi głownie o nowych graczy (max do 10k pkt) To sprawi, ze gracze będą szybko się rozwijać a co za tym idzie ranking up dla całego sojuszu. Co Wy na to?


"Mam styl luzak, dużo i grubo,
To cię wkurza, to są PLN-y nuno"

Offline

 

#3 2010-07-12 19:23:53

Verva

VIP

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 147

Re: VIP

a jakie zadania? np. systematyczny wzrost moze byc nagradzany premiami...


.:Lights falling down to me:.
   ::Makes me feel embrace ::
.:Just another wonderful dancing:.

Offline

 

#4 2010-07-12 19:29:29

el_polako

Administrator

4352811
Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 119

Re: VIP

Jakie zadania? Kto pierwszy osiągnie jakis prog punktowy, kto pierwszy będzie miał badania, elektrownie, kopalnie na danym poziomie. Dzięki temu napewno szybko się rozwiną. Ewentualnie jakies nagrody za aktywność na forum.


"Mam styl luzak, dużo i grubo,
To cię wkurza, to są PLN-y nuno"

Offline

 

#5 2010-07-12 19:36:34

Verva

VIP

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 147

Re: VIP

ale to jakby ograniczy wolność rozwoju gracza, bo czy on sobie zbuduje elektrownie czy magazyn metali to juz nie nasza sprawa. Ewentualnie można dawać nagrody za wydobycie, ale wtedy floty odpadają. Według mnie może np co dwa tygodnie od swojego lorda dostać zadanie żeby np zdobył 20tys pkt, jeśli mu się uda to wtedy dostanie....a jak juz zostaną ludzie przydzieleni to wtedy lord w miarę możliwości sam sobie wymyśli konkursy czy nagrody;-)

P.S coś słabo te zaproszenia wysyłasz;-)


.:Lights falling down to me:.
   ::Makes me feel embrace ::
.:Just another wonderful dancing:.

Offline

 

#6 2010-07-12 19:44:01

el_polako

Administrator

4352811
Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 119

Re: VIP

1. Wysyłam zaproszenia caly czas
2. Napisalem jakiś czas temu wiadomośc do wszystkich z wzrorem zaproszenia. Jakby kazdy z nas wysłał po 10 zaproszeń to mozna byłoby powoli tworzyć grupy dla Lordow.
3. Są juz rangi takie jak Lord, czy Lord Protektor - więc dlaczego nie mogą juz zacząć tworzyć swoich grup?
4. Cofne się jeszcze do pkt 2. Nawet Sahar wysyłał zaproszenia, więc nie widzę problemow aby kazdy kolejny też kilka wysłał.
Poczekajmy na zagodę Sahara o tworzeniu grupy i możemy działać.


"Mam styl luzak, dużo i grubo,
To cię wkurza, to są PLN-y nuno"

Offline

 

#7 2010-07-12 20:30:09

Verva

VIP

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 147

Re: VIP

1. Wydawało mi się że cały czas grasz w combat arms:P
2. grupy mozna tworzyć już, a uzupełnianie zostawić lordom
3. Dlatego że od jakiegoś czasu Sahara nie ma, a nikt nie ma uprawnień do robienia zmian pod jego nieobecność
4. Nie wysyłają ludzie bo jeszcze nie wiedzą czy te osoby do nich trafią, a jednym z twoich obowiązków jest właśnie wysyłanie zaproszeń.


.:Lights falling down to me:.
   ::Makes me feel embrace ::
.:Just another wonderful dancing:.

Offline

 

#8 2010-07-12 20:49:29

el_polako

Administrator

4352811
Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 119

Re: VIP

Jesłi ktos chce tworzyć grupe to niech sam zaprasza sobie ludzi. Potem będzie ze komus cos nie odpowiada bo ja zaprosilem złych graczy, albo ze Sahar zle przydziały zrobił. Dlatego proponuje, zeby osoby ktore chcą tworzyc grupe sami zapraszali graczy i sami sie potem nimi opiekowali. Nikt nie będzie miał do nikogo pretensji.

PS. a to ze gram w combat arms nie ma nic wspólnego

Ostatnio edytowany przez el_polako (2010-07-12 20:51:00)


"Mam styl luzak, dużo i grubo,
To cię wkurza, to są PLN-y nuno"

Offline

 

#9 2010-07-12 22:36:53

Verva

VIP

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 147

Re: VIP

a ten pomysl to juz masakra dla mnie, idea pomyslu lordow to wlasnie odpowiednie rozplanowanie graczy a nie kto pierwszy sie nachapie. Zastanów sie jak by to wygladalo, jeden gracz ma caly sojusz pod soba a reszta po 1 albo wcale?  Niech zapraszają, tak było ustalone, ale najpierw niech maja jakąś grupę


.:Lights falling down to me:.
   ::Makes me feel embrace ::
.:Just another wonderful dancing:.

Offline

 

#10 2010-07-13 11:50:47

el_polako

Administrator

4352811
Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 119

Re: VIP

Nie bedzie sytuacji, ze jeden gracz ma pod sobą cały sojusz. Zacznijmy od limitu 5 podopiecznych i problem zgłowy. 5 osob zaprosic to nie jest problem.


"Mam styl luzak, dużo i grubo,
To cię wkurza, to są PLN-y nuno"

Offline

 

#11 2010-07-13 17:31:24

Verva

VIP

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 147

Re: VIP

Mówie, storzymy grupy to ok, niech Sahar najpierw rozdzieli ludzi którzy sa obecnie w sojuszu, kazdy lord bedzie miał wtedy podstawe pod własny oddział.
A zapraszać możesz dalej na tej samej zasadzie jak była przed zmianą, im więcej ludzi będzie do podziału tym lepiej, proste?

"Jesłi ktos chce tworzyć grupe to niech sam zaprasza sobie ludzi. Potem będzie ze komus cos nie odpowiada bo ja zaprosilem złych graczy, albo ze Sahar zle przydziały zrobił"

jak może zle rozdzielic? da po połowie gracza?  Jak może komuś nie odpowiadać, to problem? Podziękuje mu się  za współprace i wywala. Jedynym wyjątkiem mogą być osoby które sie znają w rzeczywistości, ale to nie problem ich razem przydzielić i nie przeszkadzają rekrutacji nowych członków sojuszu.


.:Lights falling down to me:.
   ::Makes me feel embrace ::
.:Just another wonderful dancing:.

Offline

 

#12 2010-07-15 09:33:09

 SaHaR

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 411

Re: VIP

Macie jakieś propozycje, co do swoich podopiecznych? Napiszcie czy z kimś się znacie, to wtedy będziecie mogli być razem. Ale nie może być tak, że 1 lord będzie miał wszystkich aktywnych graczy, a reszta takich co się nie odzywają. Musi być jakaś współpraca. Na pewno jeszcze ludzie będą się do nas przyłączać, a im bardziej będziemy rozwinięci, tym lepsi będą chcieli z nami być. Ci co mają większą ilość punktów są zdecydowanie bardziej aktywni od tych nowych, bo znają się na rzeczy. (ale oczywiście nie wszyscy)

Offline

 

#13 2010-08-02 23:37:59

el_polako

Administrator

4352811
Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 119

Re: VIP

Moze jakiś bardziej intensywny nabór??


"Mam styl luzak, dużo i grubo,
To cię wkurza, to są PLN-y nuno"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vampirediaries-xaa.pun.pl www.fantasypremiership.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl www.gminanarew.pun.pl www.fantasypbf.pun.pl